24 Temmuz 2013

Hepsiburada.com İade İşlemleri Tamamladığım Halde Onay Vermiyorlar!

18.07.2013 tarihinde Yurtiçi Kargo'dan kargo teslimatı için arandım. Bende sipariş ettiğim ürün yerine bana düşük modelde buzdolabı gönderildi ve iadesini istiyorum dedim, o zaman kargoyu teslim almadan ürün iade edebilirsiniz dediler.

Biz buradan iade formu açacağız Hepsiburada.com yetkileri onay verdiğinde ürün iade işlemleri başlatılacak dediler. 23.07.2013 tarihinde kargo yetkileri aradım firma yetkileri bize onay vermediği için kargo gönderimi yapılamıyor.

Kargo şubede bekletiliyor. Biz Hepsiburada.com yetkilerini arayamıyoruz çünkü bizimle irtibat kurulacak telefon numara yok ve aramıyoruz. Onun için siz yetkilerle irtibat geçin dediler.
Acil Hepsiburada.com yetkililerinden onay bekliyorum...

Hayriye 27 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Temmuz 2013

    Sayın Hayriye D, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön