19 Nisan 2013

Hepsiburada.com İade İşlemleri!

Site üzerinden aldığım Tefal buhar kazanlı ütü adresime teslim edildiğinde kutusu hasarlı, etrafındaki koruyucu jelatin yırtık ve içindeki koruyucu köpükler parçalanmış olarak geldiğinden ürünü hasarlı olarak tutturduğum Yurtiçi Kargo tespit tutanağıyla teslim almadan iade ettim. Sistemdeki iade formunu da doldurdum ve ürünü aynen geri gönderdim.

Hepsiburada ürünü 10 nisanda teslim almasına ve ayın 19'u olmasına, yasal 7 günlük iade süreci dolmasına rağmen hiç kullanılmamış ve kendi hatalarından ötürü iade edilmiş bir ürünün halen incelemede olduğunu söyleyerek hakkım olan para iadesini yapmaktan imtina etmektedir. Call center'ı her gün aramama rağmen bana kimse geri dönüş de yapmamıştır.

Menekse 50 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın Menekşe Y. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön