Hepsiburada.com İade İşleminin Yapılmaması!

Gamze Ş. |

Hepsiburada.com'dan yarı tesettür mayo aldım fakat ürün küçük geldi müşteri hizmetlerini arayıp ürünün bir büyük beden ile değiştirmek istediğimi söyledim değişim işleminin olmadığını fakat ürünü iade edip büyük bedenini satıp alabileceğimi yeni aldığım ürünün de tekrar iade edebileceğimi söylediler küçük gelen mayoya iade için gönderdiğimde kabul edilmedi ayrıca iade kısmında 14 gün iade edebileceği yazıyor. Bu arada yaşadığım haksızlığın giderilmesini ve iade işlemimin yapılmasını istiyorum Hepsiburada.com'dan şikayetçiyim.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gamze Ş.
  05 Ağustos
  16:50

  Hıjyenık acıdan ve paketının açılmasından dolayı iade işleminin yapılmadığını söylüyorsunuz 1.ürünün iade kısmında neden 14 gün içinde iade olunabıleceği yazıyor. 2.ben telefonla arayıp durumu ilettım iade hakkımın olduğu soylendı buna guvenerekten aynı ürünün büyük bedenını satın aldım bu konuşmaya ait ses kaydının ıncelenmesını ve tarafıma gonderılmesını istiyorum

 • 05 Ağustos
  16:34

  Sayın Gamze Ş.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde VMO-116-79955 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Gamze Ş.
  05 Ağustos
  15:55

  40395220

 • 05 Ağustos
  15:51

  Sayın Gamze Ş.

  Size yardımcı olabilmemiz için sipariş numaranızı iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla.
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri