Hepsiburada.com İade İşlemini Yapmıyorlar...

Mahmut Y. |

Hepsiburada.com'dan almış olduğum Cooler master CPU fanı beğenmediğim için iade etmek istediğimi bildirdim. Verdikleri kodla 03.08.2016 tarihinde geri gönderdim. 2 gün sonra Yurtiçi kargodan beni arayıp ürün karşı taraftan alınmadığını, kargo ücreti talep edildiğini söylediler. Bende mecbur kargo ücretini vereceğimi söyledim. Bunu Hepsiburada.com'a ilettim hiç oralı olmadılar bana hala kargoyu verdikleri kodla göndermemi söylediler.

3 gün önce kargo firması kargo ücretini benden aldı. Bunu tekrar Hepsiburada.com'a ilettim. Bugün bana verdikleri cevap aynen şu şekilde "12850*** numaralı siparişiniz de bulunan Cooler Master s200 Intel/Amd İşlemci (cpu) Fan (rr-uah-l9c1-gp) isimli ürün için size verilen iade koduyla ürünü göndermemeniz sebebiyle iade talebiniz iptal edilmiştir. " Başka böyle bir firma var mıdır bilemiyorum. Hem kargo ücretini alıp hem de ücret iadesini yapmıyor.

Etiketler :

Kargo Ücreti Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ağustos
  09:50

  Sayın Mahmut Y.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde KKO-972-73871 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri