Hepsiburada.com İade İşlemi Üç Gündür Yapılmadı!

Nurcan E. |

59974859 ve 91528950 no.lu siparişlerimi daha kargolanmadan firmayı arayıp iptal ettirmeme rağmen bana ürünün kargodan teslim almamam gerektiğini söylediler. Ürünleri kargodan teslim almadım ve kargo geri dönüp teslim edileli üç gün geçtiği halde iptal ve iade işlemlerim askı da beklemektedir.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nurcan E.
  23 Kasım
  09:37

  59974859 no.lu siparişimde almış olduğum HTC Desire 820 adlı ürünü farklı bir firmadan gelmesi nedeniyle iptal etmek istedim. Ancak müşteri temsilcisi ürünü kargodan teslim almamamı söyledi. Ürün firmaya geri dönmüş ve 213268704523 takip numarasıyla 17 Kasım'da geri teslim edildiğini görmeme rağmen Hepsiburada sisteminde siparişim teslim edilmiş olarak görünüyor. Ne bir iptal ne de bir iade söz konusudur. Paramın pazartesi günü iade edilmemesi durumunda salı günü tüketici haklarına vakit kaybetmede başvuracağım.

 • Nurcan E.
  23 Kasım
  09:36

  Siparişimde almış olduğum
  Markacase HTC Desire 820 Tempered Kırılmaz Cam 0,26 mm adlı ürünü siparişimi iptal etmem nedeniyle almak istemediğimi firmaya belirttim. Müşteri temsilcisi de bana ürünü kargodan teslim almamamı söyledi. Ürünü ayın 13 Kasım'da teslim almadım. Ürün firmaya tekrar ulaşmasına rağmen Hepsiburada hala para iademi gerçekleştirmemiştir.

 • Nurcan E.
  20 Kasım
  19:56

  Siparişimi teslim edilmiş gibi gösteriyorlar. Para iadesi olmadığı gibi iptal talebi bile görünmüyor sistemde. İlla mahkemeye mi başvuralım?

 • 19 Kasım
  15:53

  Sayın Nurcan F.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WIK-188-84479 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Nurcan E.
  19 Kasım
  08:49

  Siparişlerim iptal olmadığı gibi bana siparişleriniz teslim edilmiştir diye mail atmışlar.