22 Haziran 2016

Hepsiburada.com İade İşlemi Sonrası Para İadesi Hala Yapılmadı...

200263** no.lu sipariş ile tedarikçi firma yoluyla almış olduğum tekstil ürünleri slim fit olması sebebiyle iade edilmiştir. 06.06.2016 tarihinde aldığım ürünü elime ulaşır ulaşmaz iade gönderdim. 08.06.2016 tarihinde iadesi kabul edilmiş olan ürünlerin 22.06.2016 tarihi olmuş olmasına rağmen 15 gündür para iadesi gerçekleşmemiştir. Şimdi verilecek cevap aynen şu şekilde olacaktır;

200263** no.lu siparişinizde yer alan ürünlerin işlem süreci hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde yer alan lnu-642-255** no'lu kayıt üzerinden tarafınıza en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. İlgili kayıt üzerinden işlem takibinizi yapabilirsiniz. Kardeşim 15 gün olmuş ben daha neyin takibini yapayım. Bu sipariş sonrası 15 gün içerisinde 2 kez sitenizden alışveriş yapmışım. Birisi özellikle 3150 TL gibi büyük bir rakam. Ben size diyor muyum, param yok. Müşteriye ilgi alaka lütfen.

Şükrü 48 Okunma

Cevaplar

  • Şükrü24 Haziran 2016

    Bugün ilginç bir şey oldu, Hepsiburada.com bana 17 gündür gerçekleştiremedikleri para iade işlemi ile ilgili başvurumun (2. başvuru) sonuçlandırıldığı ve bu konu hakkında kalite değerlendirmesi yapmam hususunda mail gönderdi. Dalga geçiyorlar sanırım? Hala ama hala para iadesini alamamış olmam da cabası. Değerlendirmemi buradan herkes e yapıyorum. Artık gözümde Hepsiburada.com un güvenilirliği bitmiştir. Müşteri memnuniyeti ve kalite şartlarını tekrar tekrar gözden geçirmeliler.

  • Şükrü22 Haziran 2016

    Cevap konusunda yanılmadığımı bir kez daha gösterdiniz:) ne finans servisiymiş kardeşim 15 gündür yapılan alışverişin kayıtlarına ulaşamadı. HEPSİBURADA.com olarak tedarikçi işinden vazgeçmelisiniz. Elinize yüzünüze bulaştırdınız.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Haziran 2016

    Sayın Şükrü Ş. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LNU-642-25560 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön