Hepsiburada.com İade İşlemi Hala Gerçekleşmedi.

Dursun Ali Ç. |

29.09.2014 tarihinde vermiş olduğum klima siparişi 01.10 tarihinde yola çıktı ve 02.10 tarihinde teslimat ili olan İzmir'e ulaştı. Araya bayram girdi falan derken 13.10 tarihinde ürün neden gelmiyor diye mesaj attım ayın 17 sine kadar bekledim baktım bu ürün batıya kaymış siparişi iptal edin dedim.

"95871692 siparişinizde yer alan klima iade işlemlerinin başlatılması yönünde Horoz Lojistik firmasına bilgi verilmiştir. " mutelif günlerde 40 defa daha sordum aldığım cevaplar hep yukarıdakine benzer cevaplar.

Ücret İadesi için elime hiç ulaşmayan ürünün hepsiburada.com'a ulaşıp iade işlemimin gerçekleşmesini bekliyorum. Çin'den gemiyle gelseydi şimdiye gelmişti.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dursun Ali Ç.
  13 Kasım
  09:44

  sSadece problemi biyerlere iletiyorlar gerisi fasa fiso, alışveriş falan yapılmaz burdan artık. Benim için bitmiştir.

 • Dursun Ali Ç.
  06 Kasım
  16:38

  sistemden gelen mesaj aşağıdaki gibidir mesajda yazılan şartlar gerçekleşince yazacağım yazı havada kalmasın diye paylaşıyorum.

  Cevap: Değerli Müşterimiz,

  Şikayet var üzerinden iletmiş olduğunuz talebiniz üzerine size ulaşmaktayız.

  95871692 numaralı siparişinizde yer alan Samsung AR5000 AR12HSFSCWKNSK/AR12HSFNCWKNSK A+ 12000 Btu/h Inverter Klima ürününüzde yaşanan problemden dolayı özür dileriz.

  Ürününüz gün içerisinde tarafımıza ulaşacak olup, iade işlemleri başlatılacaktır.

  Sizi istemeden beklettiğimiz için tekrar özür dileriz.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 06 Kasım
  14:58

  Sayın Dursun Ali Ç.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde DSA-102-81740 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri