Hepsiburada.com İade Gerçekleştiği ve Onay Mesajı Geldiği Halde Paramı Alamadım.

Recep Ç. |

Yaklaşık beş ay öncesinde almış olduğum ürünü beklediğim kalitede çıkmadığı için 15.01.2014 tarihinde Hepsiburada.com yetkililerine iade ettim,bir süre sonra iade aldıklarını ve ödemenin yapılacağına dair sms yolladılar ancak hesaplarımı incelediğimde ödeme yapılmadığını fark ettim konu ile ilgili olarak kendilerini 7 yada 8 defa arayıp konuştum her defasında bir karışıklık olduğunu ve para iadesinin gerçekleşeceğini beyan ettiler, ancak üzerinde beş ay geçmiş olmasına rağmen iade etmiş olduğum 65234540 sipariş numaralı Arnica Bora 4000 2400 Watt Su Filtreli elektrik süpürgesinin taksitini ödüyorum, bu durumdan kaynaklanan mağduriyetimin acilen giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Nisan
  13:46

  Sayın Recep Ç,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde BWS-749-33853 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri