05 Eylül 2013

Hepsiburada.com İade Ettiğim Ürünün Ücreti Tarafıma Ödenmiyor!

3 Mayısda bu siteden Philips ütü aldım ve yanında hediyesi de vardı. Fakat aynı ütüden bana hediye gelince iade etmek istedim aradım edebileceğimi söylediler. Gerekli belgeleri doldurdum paketleri açmadan Yurtiçi Kargoyla 08 Mayısda gönderdim. 10 Mayısta hesabımdan baktığımda işleminiz sonuçlandı diye yazıyordu. defalarca aradım ancak 4 ay olmasına rağmen ne ütüm var bana dönen ne de param. Ben olmayan bir ürünün 4.taksitini ödüyorum.

Bu ay her aramama muhasebeyle görüşüp halledeceklerini ve bana döneceklerini söylüyorlar ama çağrı merkezi dışında muhatabınız yok maalesef. Ben bu sitenin 10 yıllık müşterisiyim ve ilk kez bir iadem oldu, onda da bana bu pişmanlığı yaşattılar maalesef.

Birgen 111 Okunma

Cevaplar

 • Birgen'in Teşekkür Mesajı02 Ekim 2013

  5 EYLÜL DE SİZE ŞİKAYETİMİ BİLDİRMİŞTİM AYLARCA ÇÖZÜLEMEYEN SORUNUM 19 GÜNDE SAYENİZDE ÇÖZÜLDÜ. TÜM ŞİKAYET VAR EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. İYİ Kİ VARSINIZ. UMARIM BENİM GİBİ TÜM MAGDURLAR SAYENİZDE MUTLU OLURLAR. TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM. :))

 • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Eylül 2013

  Sayın Birgen E, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Birgen 12 Eylül 2013

  ARTIK BENDE SORUNUMUN ÇÖZÜLMESİNİ VE BENİMLE AYNI DURUMDA OLAN 2 ARKADAŞIM GİBİ TEŞEKKÜR MESAJINI YAZMAK İSTİYORUM LÜTFEN ARTIK BİR SONUCA VARALIM.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi09 Eylül 2013

  Sayın Birgen E, Sorununuzun kısa süre içerisinde çözümü için gereken çaba gösterilmektedir. Çözümlendiğinde size e-posta aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Birgen 09 Eylül 2013

  TAKİP SÜRESİNİN BİR AN ÖNCE BİTİRİLMESİNİ VE PARAMIN HESABIMA YATIRILMASINI BEKLİYORUM. ARTIK BU ŞİKATEYİN ÇÖZÜME KAVUŞMASINI İSTİYORUM 4 AY OLDU.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi05 Eylül 2013

  Sayın Birgen E, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön