17 Nisan 2013

Hepsiburada.com İade Ettiğim Ürünü Geri Gönderdi ve Kargo Ücretini Benden Talep Etti!

Hepsiburada.com' dan aldığım koşu bandını 27 Mart 2013 tarihinde iade ettim. Ürün 20 gün Yurt içi kargo Kıraç şubesinde bekletilip teslim alınmadan 17.04.2013 tarihinde bana geri gönderildi.
20 gündür telefon onlarca telefon görüşmesi ve internet üzerinden yaptığım yazışmalarda hiç bir şekilde bana geri dönüş sağlanmadı.

Ayrıca kargo ücreti de benden talep ediliyor. Daha önce şikayetvar.com üzerinden yaptığım şikayetten sonra da bana bilgi verilmedi. Bugün hala yaptığım yazışmalar ve görüşmelerden bana geri dönülmüyor.Ürün hala kargoda bekletiliyor. Ne yapacağımı bilmiyorum. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Yılmaz 75 Okunma

Cevaplar

  • Yılmaz06 Mayıs 2013

    İade işleminin tamamlanması için 40 gündür bekliyorum. Defalarca irtibata geçmeme rağmen sürekli oyalanıyorum.Bıraktığım mesajlar kapatılıyor. Sorunumu çözmüyorlar. Otomatik olarak gönderilen maillerde hep aynı ibare kullanılmaktadır ve kesinlikle sonuç alınacak bir aksiyon olmamıştır.Sorununuz çözülmüştür mesajını ne zaman göreceğim merakla bekliyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Yılmaz D, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön