24 Ekim 2016

Hepsiburada.com İade Ettiğim Ürünler Kayboldu ve Para İadesi Yapılmıyor...

54217*** numaralı siparişim içerisinde bulunan, 2 adet Nokian Wheatherproof model lastikleri iade talebi oluşturarak verilen firma tarafından verilen 1700775**** iade kodu ile birlikte Yurtiçi Kargo firması ile 01.10.2016 tarihinde 60588714**** numaralı kargo gönderi kodu ile iade ettim. Hepsiburada.com'un iade takip sayfasında 03.10.2016 tarihinde lastiklerin tedarikçi firmaya iletildiği belirtilmektedir. Aradan geçen uzun zamanda bir gelişme olmayınca hem firma hem de tedarikçi firma ile defalarca telefon ile görüşerek sürecin durumunu sordum ama geri dönüş ve sonuç alamadım. Tedarikçi firma Kormetal kendisine böyle bir iade ulaşmadığını söylemekte, Hepsiburada.com ise lastiklerin firmaya gönderildiğini söylemekte. Son durumda iade takip sayfasında iade kabul edilmedi yazmakta fakat hem parasını ödedim hem lastiklerim kayıp durumda. Bankaya harcama itirazında bulunacağım.

Burhan 214 Okunma

Cevaplar

 • Burhan 04 Kasım 2016

  Sorunum defalarca aramama rağmen halen çözülmedi.

 • Burhan 27 Ekim 2016

  Hepsiburada.com tarafından verilen yeni iade kodu ile bana geri gelen 1 adet lastiği de gönderdim fakat halen kayıp lastik konusunda bir gelişme yok.

 • Burhan 24 Ekim 2016

  O belirttiğiniz talep numarası iade ile ilgili. Benim şu anda yazdığım şikayet ise iade talebimin rededilerek lastiklerimin geri gönderilmemesi ile ilgili siz daha okuduğunuz anlamamışsınız. Sürecin daha hızlı ilerlemesi derken 2 günde bir arayarak talep oluşturup asla cevap verilmemesini kastediyorsunuz? Ya da belirtilen talep numarasına yazılanlara en son 6 Ekim de cevap verilmesini mi? Hepsi birbirinden hızlı!

 • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Ekim 2016

  Sayın Burhan Burak G. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HNT-467-66421 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön