15 Mayıs 2013

Hepsiburada.com İade Etmek İstediğim Ürünü Almadı Ürüne Zarar Verip Geri Yolladı!

23. 03. 13 tarihinde D-marketten aldığım Onyo tablet 10.05.13 tarihinde elime geçti kullanmaya başladığımda 1 hafta sonunda tablet açılmamaya başladı. Arıza bildirerek ürünü kargoladım ürün yaklaşık 2 hafta sonra bana format atılarak geri gönderildi ve daha adam akıllı kullanamadan hatta neredeyse hiç açmadan 3 gün içinde tablet yine bozuldu ve ürünün iadesini istediğimi kesinlikle tarafıma geri yollanmamasını söyledim.

Çağrı merkezini her arayışımda iadesini gerçekleştireceklerini bana mail atacaklarını söylemelerine rağmen 2-3 hafta sonra ürünü içindeki kalemi kırarak bana yeniden formatlayarak gönderdiler ve ürünü iade alamayacaklarını 30 günü geçtiğini söylediler. Neden en başta iade almadılar?

Buse 37 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın Buse Ö, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön