Hepsiburada.com İade Edilmeyen Ürün!

Yakup U. |

Haziran ayında yaptığım 7 kalemlik siparişimi sitenin yönlendirmesine uyarak kargosunu teslim almadan, elimi sürmeden, olduğu gibi iade ettim. 6 ürünü kargoda bulup iadesini kabul ettiler. Tek kalemi 3 aydır bulamıyorlar. Bu demek oluyor ki ürün hiç kargolanmadı ve müşteriyi oyalamaya çalışıyorlar!

Kargoya elimi sürmeden iade ettiğim halde şimdi kargo şirketi ile görüşmem gerektiğini söylüyorlar. Benim kargo şirketi ile bir alışverişim hiç olmadı ki şimdi neden görüşeyim?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yakup U.
  15 Eylül
  10:51

  Parami aldilar, topu kargo sirketine attilar, sikayetime cevap da verdiler, masallah firmanin herseyi tam, olan musteriye oldu gene.

 • 10 Eylül
  11:01

  Sayın Yakup U,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde EZD-541-44075 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri