23 Ağustos 2016

Hepsiburada.com İade Edilmeyen Tutar!

77**92 no.lu siparişimde Prima aylık paket ikili alımda 10 TL sepette indirim yapılacağı yazıldığından 4 adet aldım ama indirim yansımadı. Ertesi gün iade talebinde bulunurum dedim ama neredeyse bir haftada durumu bin kayıt açarak çözdüler ve iade değil de 1 hafta kullanım süreli 10 TL hediye çeki tanımladılar.

O hafta limitlerim dolu olduğundan tekrar tanımladılar, fakat talebim iade idi. Uni wipes ıslak mendil almak istedim ama o üründe indirim çekine kısıtlandığından yine alışveriş yapamadan kullanamadım. Son sefer dendiğinden bir daha da talepte bulunmadım. Neticede cebimden ekstra para alıp neden beni zamansız şekilde alışverişe zorlayıp, almak istediğim ürünü de kısıtlarlar anlamış değilim. Fiyatlar evet uygun ama 2 senedir sorunsuz alışverişim olmadı. Sanırım en fazla şikayette bulunan ve en talihsiz müşteri benim.

Elvan 151 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi23 Ağustos 2016

    Sayın Elvan Ç. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FSH-229-79764 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön