22 Ocak 2014

Hepsiburada.com İade Edilen Ürünümün Para İadesinin Yapılmaması

5 kere sorunumu 0850 252 40 00 nolu telefona bildirdim sorun kaydı oluşturuldu, 3-5 gün sonra "... tarihten itibaren dönüş alamadığımız için sorunuz ile ilgili kaydınızı sonlandırıyoruz" otomatik mesajı ile kapatıldı. arkadaş neyin dönüşünü alamadınız, ne bilgi istediniz de verilmedi, dönüş almak istediğiniz bilgi neydi?

16588610 no'lu siparişimdeki Nilüfer Büyüyen Beşik koli kutusu 15cm*45cm yırtık, içindeki parçalar dışarıda olduğundan kargom eksik, hasarlı, kırık da olabilir diye kargoyu kabul etmedim. Fotoğrafını çektim

207371242785 Yurt İçi kargo takip no ile kargonun firmaya iade edildiği görülmektedir. Buna rağmen param iade edilmedi ve ürünün 2. taksitini ödedim. Yeni beşik bile geldi.

Candan 158 Okunma

Cevaplar

  • Candan'ın Teşekkür Mesajı27 Ocak 2014

    Firmanın problemime dair çözüm sürecini iki aşamada değerlendirmeli, şikayet var öncesi ve sonrası.. 4-5 kere uzuun uzun 0800 ü arayıp, detaylı bilgi verip çözüme ulaşamamam, verdiğim onca bilgiyi dinleyenlerin kısacık sorun kaydı açması, problemimin çözümlenmeyişi ve buraya daha azını yazınca "bir karışıklık olmuş,ürün iadenizi fark ettik, geri ödemenizi yapıyoruz" cevabı. Teşekkürler şikayetvar.com İyi ki varsınız.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın Candan B, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JZU-432-99929 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön