Hepsiburada.com İade Edilen Ürünle İlgili İşlem Yapılmadı.

Murat K. |

Hepsiburada.com'dan kedi maması sipariş verdim. 1 kasımda kargodan aldığımda faturanın kedi aması ürünün ise köpek maması olduğunu gördüm. Müşteri temsilcisi ile görüşerek Yurtiçi Kargo ile aynı gün iadesini yaptım. Ya para yada ürünü teslim edin dedim. Hemen dönüş yaparız dediler. 15 gün geçti dönen yok.

Aradım kargo numarasını istediler. Anlamadığım firmanın kendi verdiği kargo numarasını sistemde kaydetmemesi çok düşündürücü. Neyse onu da verdim. Tekrar döneriz dediler dönen yok. Bir daha aradım ilgileniriz dediler. Düşüncem kimse ilgilenmeyecek. Şuan 19. gün bitti. Değişen bir şey yok. Olan sokak kedilerime oldu. Ha bugün ha yarın ürün gelecek diye mama sipariş etmedim. Şuan kediler aç.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Kasım
  12:21

  Sayın Murat K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ITP-318-87364 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri