Hepsiburada.com İade Edilen Ayıplı Ürünün Kargo Bedeli İade Edilmedi!

Soner A. |

20.06.2016 tarihinde 52175*** sipariş no ile bir alışveriş yaptım. Gelen ürün teşhir ürünü ve kullanılmış görüntüsü olan bir vaziyette idi. Bu durumu beyan edip iade talebimi bildirdim ve ürünü geri yolladım. 29.06.2016 tarihinde bana yollanan e-postada geri ödeme yapıldı 2 gün içerisinde ürün bedeli kartınıza aktarılacaktır bilgisi verildi. Bu geri ödeme içinde kargo bedelinin olmadığını gördüm ve müşteri hizmetlerini aradım. Bana kargo bedelinin de karta aktarılacağını söylediler. İki gün daha bekledim ve karta iade yapıldığında kargo bedelinin yatırılmadığını gördüm ve tekrar müşteri hizmetlerini aradım. Durumu anlattım bana şikayetinizi ilgili birime illettik en geç 48 saat içerisinde iadeniz yapılacaktır dendi. 72 saat geçti fakat herhangi bir gelişme yok. Daha önceden de benzer sıkıntılar yaşadığım için Hepsiburada.com yetkililerine itibar etmiyorum bu sebeple sizde yazdım.

Etiketler :

Kargo Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Soner A.
  15 Temmuz
  10:26

  2 gün 3 gün içerisinde derken nihayet kargo ücreti kartıma iade edildi.

 • 08 Temmuz
  15:01

  Sayın Soner A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde PNU-539-70024 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri