Hepsiburada.com İade Edememe!

Ayca Y. |

Hepsiburada.com'dan aldığım TV sehpasını iade etmek istedim ve bunu firmaya ilettim. Ben iletimi yaptığım gün ürün kargoya verilmiş. Aradım ve üzerine bir de mail attım. Bana verilen bilgi; kargoyu teslim almayın. Kargo tedarikçi firmaya geri gidecektir ve böylelikle iade işlemleriniz başlayacaktır. Hesabıma 3 gün içerinde iade ücretinin yatacağına dair mail gelmesine rağmen ürün evde kimse yokken kapıya bırakılıp gidilmiş. Ben bu ürünü ne yapacağım acaba?
Ve şu an Hepsiburada.com ne maillerime dönüş yapmakta ne de telefon ile yardımcı olmaktadır. Kolay iade reklamlarına boşa para harcamışlar bence.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Kasım
  16:22

  Sayın Ayça Y.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XIK-239-47700 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri