24 Ağustos 2013

Hepsiburada.com İade de "Ek Kısa Sürede" Dedikleri Süre 1,5 Ay!

12.07.2013 Tarihinde 42848382 sipariş numarası ile mikrodalga fırın sipariş ettim. Ürünü teslim alıp açtığımda hasarlı olduğunu gördüm. Hepsiburada.com Müşteri hizmetleri ile iletişime geçip, onların yönlendirmesi doğrultusunda ürün iade sürecini başlattım.

1 hafta sonra aynı ürünü geri gönderdiler teslim almadım. En az 15 sefer müşteri hizmetleri ile telefon görüşmesi yaptım. Her seferinde genel merkeze bildirildiğini, 24 yada 48 saat içinde geri döneceklerini söylediler.

1,5 ay oldu, oyalamak amaçlı şablon mailler dışında işe yarar bir geri dönüş alamadım. Bu firma çalışanlarının zaman kavramı faklı olmalı. 'En kısa sürede' diye tabir ettikleri süre 1,5 ay. Sonuca ulaştırmayı başarabilecekler mi merak ediyorum.

Ramazan 30 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Sayın Ramazan Nuri P, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön