28 Ekim 2016

Hepsiburada.com İade Belirsizliği!

1.10.2016 tarihinde Hepsiburada'dan yapmış olduğum alışveriş süresinde teslim edilmedi ama ilginç yanı sipariş verdiğimin 2 gün sonrasından beri hazır görünüyor. Yazışmalar sonucu ayın 19'unda gönderileceğini söylediler. Ayın 19'u da geçti ama sipariş gönderilmedi. Bunun üzerine para iadesi istedim ve bana "Tamam 2 gün içerisinde iade işleminiz yapılacak dediler fakat 8 gün geçmesine rağmen ne para iadesi ne bir tek kelime açıklama var. Müşteri hizmetlerine yazıyorum cevap vermiyorlar. Arıyorum "Kesinlikle tamam. Durumun aciliyetini ilettik derhal çözüyoruz" diyorlar ama hiçbir değişilik yok. Resmen paramı alıkoydular. Neden iade yapılmadığına dair açıklama da yapmıyorlar ve mesajlara cevap vermiyorlar.

Mehmet 34 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 31 Ekim 2016

    Çözüm sürecinin hızlı ilerlemesi için Müşteri Hizmetlerinden mesaj yazmamızı söylemişler. Tam tersi oradan mesajlara cevap bile vermiyorlar. Tekrar yazdım yine cevap vermeye bile tenezzül etmediler. Açıklama istemiştim tek kelime açıklama var mı burada? Hepsiburada batıyor diye bir dedikodu var bundan mı diye soruyorum yine cevap yok. Kısacası durumda hiçbir değişiklik yok. Para gasbı devam ediyor. Ürün de gönderilmiyor. Cevap ta yok. Hatta sipariş sayfasındaki sipariş durumunda iptal isteğim bile görünmüyor hala "Sipariş hazırlanıyor" ibaresi var.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi28 Ekim 2016

    Sayın Mehmet Yaşar Ö. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde PGX-780-11223 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön