18 Eylül 2013

Hepsiburada.com İade Bedelini Yatırmadı!

Hepsiburada.com'dan 2 adet farklı aydınlatma ürünü siparişi verdim. Bir marka 6 adet diğer marka 7 adet şeklinde. Ürünler 3 parti olarak toplam 5 günde elime ulaştı. Ürünün içeriği ile sipariş arasında alaka olmadığından ürünü 2. ve 3. parti gelenleri iade ettim ama yalnızca 2. parti gelen siparişin parası iade edildi.

15 gündür mail gönderiyorum, günde yalnızca bir kez maile cevap verebiliyorlar. Bu cevaplar da soruyu çözmüyor. Gelen cevaplar inceleyeceğiz en kısa sürede size mesaj atacağız şeklinde. 3 kez telefon lada aradım burası Call Center merkez değil mesajınızı gönderiyoruz deyip savsakladılar. Şimdi bu mailde cevap gelir inceliyoruz diye.

Emre 179 Okunma

Cevaplar

  • Emre20 Eylül 2013

    Ürünün için toplamda ödediğim para 52 TL + 7 TL kargo bedelidir. Bugün bana toplamda iade edilen bedel 14,90+22 TL ayrıca kargo bedeli olarak hediye edilen çek miktarı 0,93 TL. İşin daha oturup ağlanacak kısmı ise ben bu mesajı yazarken beş adet aydınlatma ürünü adresime gönderildi. Bu parası nın bir kısmı iade edilen lambanın. Herhangi bir sipraiş vermediğim halde. Gene yanlış marka yanlış model. Rica ediyorum paramı eksiksiz gönderin süre dolduğu için iade formu açamıyorum . Malzemenizi de gelip alın. Bir daha sizden hiçbirşey almayacağıma size söz veriyorum. Bir insan böle cezalandırılmaz.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın Emre B, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sayın Emre B, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön