Hepsiburada.com İade Bahaneleri Tamamen Saçmalık.

İsmail Hakkı K. |

Hepsiburada 'dan almış olduğum Canbebe büyük paket bebek bezleri 2 çocuğumda da çok kötü pişik ve sızdırma yaptı. Ürünleri iade için gönderdiğimde, koli açılmış diye iade kabul edilmedi ve tekrar bana gönderilmiş. Bende kabul etmedim geri gönderdim. Böyle bir saçmalık yok. Her anne baba bunu bilir, eğer medyum veya kain değilseniz kullanmadan bilemezsiniz. Farklı bir marka bez kullandım çocuklarda iyileşme başladı. Ürünler koli içinde 4 'lü paketler halinde. Hadi açılmış paketi almıyorsunuz, açılmamış paketler ne olacak? Kimse parayı kolay kazanmıyor. Konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ekim
  13:47

  Sayın Hakkı K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QQT-648-49584 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri