Hepsiburada.com İade Almıyor!

Fatih İ. |

Telefonu daha önce size gönderdim ama iade işlemlerini yapmadınız. Telefona serviste 4 defa işlem yapıldı. Teleservice "biz iade raporu düzenlemiyoruz" dedi. İade formu doldurup size göndereceğim, fakat servise göndermenizi ve bana vakit kaybettirmenizi istemiyorum. Cihaz fatura tarihinden itibaren 4 defa arızalandığı ve servise verildiği için "Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun" hükümlerince cihazı iade etme hakkım var.

Cihazı size gönderdiğim taktirde iade alacak mısınız? Net cevap verin. Benim vaktimi almayın. Otomatik, bilgisayar diliyle cevap vermeyin bana. Ya "tamam cihazı iade alacağız" deyin, ya da "yok, biz iade alamayız" deyin. Acil olarak cevap bekliyorum.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade Yetkili Servis Yönlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih İ.
  15 Nisan
  10:59

  Sıkıntılı bir süreçten sonra ürünü iade alarak, fatura tutarını hesabıma yatırdılar. Teşekkür ederim.

 • Fatih İ.
  13 Mart
  19:12

  "Merhaba Fatih Bey,
  İade talebinizin işleme alınabilmesi için son bir kez arıza formu doldurmanızı ve forma onay geldikten sonra ürünü orijinal ambalajı ve tüm aksesuarları ile birlikte D-Market Bora Toksabay adına göndermenizi rica ederiz. Ürün yetkilimize teslim edildiğinde hassasiyet ile işlemlerinizin tamamlanması sağlanacaktır. Formu doldurduğunuzda bu mesaj üzerinden bizi bilgilendirebilirseniz onayına öncelik verilmesini ve size hemen kargo kodu iletilmesini sağlayabiliriz."

  Diye mail attınız. 2 adet iade formu, 1 adet de arıza formu doldurmama rağmen taleplerim kabul edilmedi. Siz benimle dalga mı geçiyorsunuz?
  Adam gibi ilgileniyorsanız ilgilenin, yoksa yasal yollardan arayacağım haklarımı.

 • Fatih İ.
  13 Mart
  15:04

  Çözüm falan olmadı. Bana; "ürünü gönderin, ürün yetkilimize teslim edildiğinde hassasiyet ile işlemlerinizin tamamlanması sağlanacaktır" demişsiniz. Ben size ne soruyorum, siz bana ne cevap veriyorsunuz. Telefonu iade alıp almayacağınızı net olarak bildirin bana. Ona göre Hakem Heyeti'ne gidip gitmeyeceğime karar vereceğim. Üstelik daha önce ürünü size gönderdim, cihazın ekranındaki jelatini çizip öyle gönderdiniz bana. Jelatin olmasa cihazın ekranı çizilmiş olacaktı. Bir de hassasiyetten bahsediyorsunuz.

 • 13 Mart
  14:51

  Sayın Fatih İ,

  Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır.
  Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır.

  Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx