13 Mart 2013

Hepsiburada.com İade Almıyor!

Telefonu daha önce size gönderdim ama iade işlemlerini yapmadınız. Telefona serviste 4 defa işlem yapıldı. Teleservice "biz iade raporu düzenlemiyoruz" dedi. İade formu doldurup size göndereceğim, fakat servise göndermenizi ve bana vakit kaybettirmenizi istemiyorum. Cihaz fatura tarihinden itibaren 4 defa arızalandığı ve servise verildiği için "Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun" hükümlerince cihazı iade etme hakkım var.

Cihazı size gönderdiğim taktirde iade alacak mısınız? Net cevap verin. Benim vaktimi almayın. Otomatik, bilgisayar diliyle cevap vermeyin bana. Ya "tamam cihazı iade alacağız" deyin, ya da "yok, biz iade alamayız" deyin. Acil olarak cevap bekliyorum.

Fatih 106 Okunma

Cevaplar

 • Fatih 15 Nisan 2013

  Sıkıntılı bir süreçten sonra ürünü iade alarak, fatura tutarını hesabıma yatırdılar. Teşekkür ederim.

 • Fatih 13 Mart 2013

  "Merhaba Fatih Bey, İade talebinizin işleme alınabilmesi için son bir kez arıza formu doldurmanızı ve forma onay geldikten sonra ürünü orijinal ambalajı ve tüm aksesuarları ile birlikte D-Market Bora Toksabay adına göndermenizi rica ederiz. Ürün yetkilimize teslim edildiğinde hassasiyet ile işlemlerinizin tamamlanması sağlanacaktır. Formu doldurduğunuzda bu mesaj üzerinden bizi bilgilendirebilirseniz onayına öncelik verilmesini ve size hemen kargo kodu iletilmesini sağlayabiliriz." Diye mail attınız. 2 adet iade formu, 1 adet de arıza formu doldurmama rağmen taleplerim kabul edilmedi. Siz benimle dalga mı geçiyorsunuz? Adam gibi ilgileniyorsanız ilgilenin, yoksa yasal yollardan arayacağım haklarımı.

 • Fatih 13 Mart 2013

  Çözüm falan olmadı. Bana; "ürünü gönderin, ürün yetkilimize teslim edildiğinde hassasiyet ile işlemlerinizin tamamlanması sağlanacaktır" demişsiniz. Ben size ne soruyorum, siz bana ne cevap veriyorsunuz. Telefonu iade alıp almayacağınızı net olarak bildirin bana. Ona göre Hakem Heyeti'ne gidip gitmeyeceğime karar vereceğim. Üstelik daha önce ürünü size gönderdim, cihazın ekranındaki jelatini çizip öyle gönderdiniz bana. Jelatin olmasa cihazın ekranı çizilmiş olacaktı. Bir de hassasiyetten bahsediyorsunuz.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi13 Mart 2013

  Sayın Fatih İ, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön