Hepsiburada.com İade Almadılar..

Pınar B. |

Hepsiburada'dan Asus Zenfone 2 telefon aldım. Telefon elime ulaştığı gün kullanmaya başladım ve dokunmatiği dondu. Ancak telefonu açıp kapatınca dokunmatiği kendine geliyordu. Bu arızaya 5 kez tekrar edince 14 gün sorunsuz iade diyen hepsiburada.com'a iade için gönderdim. 1 hafta içinde yollamış olduğum telefonu iade almadılar ve bana geri göndereceklerini benim servise yollayıp ilgilenmem gerektiğini söylediler. Sorunlu telefonu yollayan kendileri. Hem iade almıyorlar hem de siz servise yollayın diye geri gönderiyorlar. Paramla rezil oldum. 14 gün sorunsuz iade. Telefon şu an nerede onu bile bilmiyorum. Müşteri hizmetleriyle 4,5 kez görüştüm. Mail attım, sonuç yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Pınar B.
  14 Ocak
  09:09

  14 Gün sorunsuz iade deniliyor buna rağmen iade almadılar. Telefonu geri gönderdiler ve servise yollamam gerekmiş. Hepsiburada.com ve Asus markasını Kimseye tavsiye etmiyorum.

 • 13 Ocak
  12:47

  Sayın Pınar B.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde EJU-663-23686 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri