14 Ekim 2016

Hepsiburada.com İade Alınmıyor...

Çekirdek büyüyen beşik siparişi verdim. Ürün arızalı geldi, servis kurulumu yapmak için paketleri açtıktan sonra 2 üründe hasar olduğu bilgisini verdi. Bunun üzerine hasar raporu verin bana dedim, hayır biz o şekilde çalışmıyoruz, haydi görüşürüz deyip kaçtılar. Ambalajları da dışarı atmışlardı zaten. Çöp toplayan adam onları alıp götürmüş, ne ambalaj var ne bir şey. Hepsiburada'yı arıyorum iade olmaz diyor, hatta o saygısız çağrı yetkilileriniz telefonu suratıma kapatıyor defalarca. Unuttuğunuz bir şey var sanırım? Hani "kalite standartları gereği görüşmelerimiz kayıt altındadır. " diyorsunuz ya, hani ISO 9001, proses yaklaşımı, müşteri memnuniyeti filan:) Nereden aldınız ISO 9001' i? Ya da çalışanlarınızı bu konuda eğittiniz mi? Sizin o montaj ekibine de ulaşılamıyor bu arada bilginiz olsun (U**** bey diye birisiydi). Sipariş no... .: 994704***.

Beysoy 110 Okunma

Cevaplar

 • Beysoy24 Ocak 2017

  Yahu mail atıyorsunuz, uğur Bey diye birinin numarasını veriyorsunuz Montaj için. Bu adam aylardır telefonuna cevap vermiyor dönüş de yapmıyor. Eylül de aldığım ürünü hala kurduramadım. Allah bin türlü belanızı versin...

 • Beysoy21 Ekim 2016

  Şaka mısınız? Montaj ile ilgili e fatura geldi bugün tarihli, ürünün montajını yapmadınız ki?

 • Beysoy17 Ekim 2016

  Hala çözüm bekliyorum?

 • Beysoy14 Ekim 2016

  Ürünün paketlenerek iade olacağına dair bilgi mesajı atmışsınız yalnız ortada bir problem var. Bunu defalarca dile getirdim, montajcı ekip ürünü kurma aşamasında paketlerini sökerek attılar, kağıt toplayan adam da arabasına yükleyip götürdü. 1.80 boyunda ürünü ben paketlemek için gidip ambalajcıya 30-40 TL verip de ambalaj alamam. Gönderdiğiniz ürün ayıplı mal kategorisinde. Benim tüketici haklarına göre ürünü iade veya bedel indirimi istemek gibi bir hakkım var. Prosedürü uzatmak iki taraf için de külfet, siz bedel indirimi yaparak montaj ekibinizi yönlendirin, ben de iadeden vazgeçeyim. Bu kadar basit.

 • Beysoy14 Ekim 2016

  Bu arada o kadar ilgisizsiniz ki, adımı bile yanlış yazdınız. Çağrı merkezi yetkilileriniz ile operasyon yetkilileri arasındaki koprdinasyon bozukluğunu anlarım da gözleriniz ile klavyeye dokunan parmaklarınız arasındaki koordinasyonsuzluğu çözemedim? Bersoy kim pardon?

 • Beysoy14 Ekim 2016

  19:25, 19:29 ve en son 19:31 de yapmış olduğum tüm görüşmelerde Kalite Yönetim Sistemi prosedürleri çiğnenmiş olup, müşteri memnuniyetinin hiçe sayılmasını bırakın, terbiyesizlik yapılmıştır. Görüşme kayıtlarının dinlenmesini, özellikle de 19:31 deki aramamda görüştüğüm, turgay isimli şahsın ve 19:25 de görüştüğüm Oğuz isimli şahsın telefonu neden suratıma kapattıklarına dair yazılı bilgilendirme istiyorum. Ayrıca bana geri dönüş yapmayan montajcı Uğur bey den de dönüş bekliyorum.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi14 Ekim 2016

  Sayın Bersoy A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XHW-864-36521 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön