Arif E. Teşekkür Mesajı

Çok kısa sürede dönüş yapıp sorunu çözümlediğiniz için teşekkür ederim.
Saygılarımla.

Hepsiburada.com İade Aldıkları Hatalı Ürünün Kargosunu Bana Ödettiler!

Arif E. |

Yıllardır müşterisi olduğum ve defalarca sorunsuz alışveriş yaptığım Hepsiburada.com'dan ilk kez bir hatalı ürün geldi. Ürünü kargo ücreti ödemeden iade ettim. İade işlemi kolayca yapıldı ve param hesabıma geri yüklendi. Buraya kadar tamam. Sorun buradan sonra başladı. Ürünü alırken kargo parasını ben ödemiştim. Ürün hatalı çıkınca ürün bedelini iade ettiler, ancak ürünü alırken ödediğim kargo bedelinin iadesi yapılmadı. Defalarca email attım, asla sıra gelmeyen call-center'lar da sıra bekledim. Nafile. Bunu çok yakışıksız ve amatörce buluyorum. Para önemli bir rakam değil ama yapılan işlem etik değil. Hepsiburada.com'a yakışmadı!

Etiketler :

Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arif E.
  12 Ekim
  14:45

  Çok kısa sürede dönüş yapıp sorunu çözümlediğiniz için teşekkür ederim.
  Saygılarımla.

 • 08 Ekim
  10:47

  Sayın Arif E.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde IGU-753-29587 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri