23 Eylül 2013

Hepsiburada.com İade Aldığı Ürünün Parasını Hala Kredi Kartımdan Çekiyor!

Hepsibuarada. com dan aldığım 24392*** nolu 4 kapılı gardırop çok uzun bir süre gönderilmemiştir. Yaşanan aksaklık ve geçen uzun zamandan ötürü bu ürünü almak istemedim. Aynı dönemde yurt dışında olduğum içinde ürün zaten kargodan geri döndü. Fakat Hepsibuarada. com ürün merkeze ulaştığı halde hala parasını taksitle alıyor.

Defalarca çağrı merkezini aramama rağmen size döneceğiz deniliyor fakat hiçbir geri dönüt yok. Resmen yanıltıcılık bu. Alamaya zorlamak için oyalıyorlar. Belki 40 defa merkezi aradım ama hiçbir gelişme yok. 254 TL'nin 3. taksitini ödeyeceğim neredeyse fakat hiç bir şekilde gelişme yok.

Hepsibuarada. com bu ay içerisinde mahkemeye vereceğim.

Seren 41 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Seren I, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön