Hepsiburada.com İade.

Akın A. |

28 Mart 2015 tarihinde Hepsiburada.com'dan bir kanepe siparişi verdim. Ürünü beğenmedim. Çok kalitesiz idi. Kolay iade ile iade ettim. Etmez olaydım. Ürünü iade ederken çok kalitesiz olduğunu, üstelik ayak parçalarının da eksik olduğunu belirten bir iletide gönderdim. Hepsiburada sanki ayakları eksik diye geri göndermişim gibi bana bu kez tekrar aynı ürünü gönderdi ama ben siparişi iptal etmiştim.

Bu nedenle kargodan ürünü almadım. Ürün halen kargoda bekliyormuş. Yine kolay iade için kodu kargo firmasına vermem gerekiyormuş. Firma elemanları ile yazışmalarımız sonucunda bu bilgiler verildi. Ancak kendi hatalarını düzeltmek kendilerine aittir. Halen tutarın kartıma iadesini bekliyorum.

Etiketler :

Eksik Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Akın A.
  01 Haziran
  15:22

  Halen aynı kafa devam ediyor. Kargodan takip bilgisini benden istiyorlar. Şikayet edilen firma 2. ye dayanaksız olarak gönderdiği ürünü takibini neden benden istiyor. Bana bu yükü yüklemelerinin hiçbir mantığı yok. Kendi hatasının sonuçlarına kendisi katlanması gerekirken halen aynı kafadalar. En büyük satıcı firmanın bu kafada hareket etmesini anlayamıyorum. Acaba üst düzey yöneticilerin bu olaydan haberi var mı bilemiyorum.

 • 29 Mayıs
  16:49

  Sayın Akın A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YVT-410-80059 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri