Hepsiburada.com Hydrocabin Elit 817 Buzlu Küvet Kabini!

Ali K. |

Ürünü 13.09.15'de sipariş verdim. En geç 28.09.15 tarihinde kargo da ibaresine istinaden İst. sipariş ettim Bayram sonrası Isparta'da evime monte etmek amacıyla 2 gün sonra kargo veriliş ibaresi "En Geç" yerine "tahmini" olarak değişmesi ile birlikte kuşkulandım ve çağrı merkezini aradım. Tedarikçi firma ile görüşüp teyit edelim dedim bunu gerçekleştirmediklerini belirttiler. Velhasıl tedarikçi olan SRC yapı A. Ş. den firmanız ile ilgilenen D**** Hanım ile görüştüm. Hiçbir problem yok zamanında kargolanacak denildi. Ayın 28'i oldu ve sizden cevap verilmediği için SRC ile görüştüm stoklarında ürünün olmadığını başka bir model yada 10 gün beklemem gerektiği söylendi en kısa surede dönüş.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  12:09

  Sayın Ali K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde CLD-902-60872 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri