Hepsiburada.com Hizmetinden Memnun Kalmadım!

Gizem T. |

Siteden almış olduğum Dessenti cumba baza resimdeki gibi ya da anlatıldığı gibi gelmedi. İade etmek istedim kargo firması kabul etmedi değişik bahanelerle kapıma gelmeden bahaneler ürettiler. Hepsiburada.com çalışanları bana foto atmamı istediler fotoyu atacağım diye bazanın kapağı parmağıma düştü serçe parmağımı kırdı. İlgi alaka sıfır bende o sinirle ürünü imha ettim. Bunu Hepsiburada'ya da aktardım bu bahanenin arkasına sığınıp yok siz imha etmişsiniz yapabilecek birşeyimiz yok dediler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gizem T.
  14 Ocak
  23:30

  bir de kanser hastasıyım bu site ve bu ürün yüzünden hastalığım nüksetti aldığım onca kemoterapi boşa gitti hiç helal etmiyorum boşuna cevap yazdınız insanlar bilinçlensin diye paylaştım deneyimimi.

 • Gizem T.
  14 Ocak
  17:57

  Artık yapabileceğiniz hiç bir şey yok kendinizde biliyorsunuz şimdi burada kibarlık yapmaya çalışmayın çözüm üretemeyeceksiniz ürünü zaten imha ettim bunu da belirttim.

 • 14 Ocak
  11:32

  Sayın Gizem T.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZRF-219-63961 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Gizem T.
  14 Ocak
  00:46

  Ödediğim parayı hiç helal etmiyorum sonuçta öğrenciyim kaç ay aç kalacağım o parayı ödemek için... :