Hepsiburada.com Hizmet Kusuru!

İsmail Y. |

13 Haziran 2016 tarihinde 3 adet kitap ve 1 adet telefon kılıfı siparişi verdim, kitabın 2 tanesi 14 Haziran 2016'da teslim edildi diğeri de sözde 17 Haziran 2016 da kargoya verilecekti. Bugün oldu hala tedarikçi firmadan bekleniyor eliyle yazsalar bitirirlerdi şimdiye. Bununla bitmedi asıl sorun kılıfta 14 Haziran 2016'da kargoya verildi 15 Haziran 2016'da teslim edildiğini gördüm, müşteri hizmetlerini aradım tedarikçi firmaya teslim edildi dedi. 16 Haziran oldu yine aradım kargoyu Esenler'de kaşe imza karşılığında birisine verilmiş kargo firmaya attılar suçu kargoyu aradım söyledikleri teslimat adresi benim adresim değil biz size döneceğiz demekten başka bir şey bilmiyorlar. Kendi suçlarını kargo firmasına yıkmaya çalışıyorlar bundan sonra bu siteden alışveriş yapanları uyarmak boynumun borcu. Ben bunu yazıyorum ya şimdi yine en kısa zamanda döneceğiz diyecekler.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Haziran
  11:26

  Sayın İsmail Y.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OWW-292-62986 / SAN-963-16501 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri