Hepsiburada.com Hizmet Kalitesi Düşük!

Çağrı B. |

Ben büyük bir hata yaptım ve arkadaşlarımın ikazlarını dinlemeyerek hepsiburada.com'dan alışveriş yaptım. İş Bankası'ndan havale gönderdim ve ürün bilgisinde 5 gün içinde kargoya verilir yazmasına rağmen 8.gün oldu hala ne bir bilgilendirme mesajı ne bir mail geldi. Twitter'da müşteri temsilcileri ilgileniyor gibi yapıp aslında robot mesajlar atmaktan öteye gidemedi.

Müşteri hizmetlerini aradım hemen ilgileniyoruz size bilgilendirme maili atacağız dediler üstüne 2 gün geçti hala ne bir ses var ne bir soluk. 8.gün olacak ve ürün bilgimde hala ilk günkü gibi 'siparişiniz hazırlanıyor' yazıyor. Allah'tan makbuz elimde hala.İlk ve son oldu bu.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çağrı B.
  23 Haziran
  18:48

  heryere şikayet ettim. sonuç aynı. ürünüm 2 hafta olucak hala gonderılmedı ve aptal gıbı beklıyorum.

 • 20 Haziran
  14:00

  Sayın Cgri B,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde VFM-426-46654 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri