Hepsiburada.com Hızlı Kargo Gönderisi!

Ümit B. |

"Hızlı Kargo" yani saat 2'den önce sipariş verilen ürünün aynı gün kargoya verilmesi ibaresi bulunan 560**** no. 'lu ürünü 5.2.2016 - 13:08' de sipariş ettim ve ödemesini' de peşin peşin kartla yaptım. Bu ürün aynı gün kargoya verilmemiştir. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise " tedarik süreci" gibi zırvalıklardan bahsetmişlerdir ki ben kurumsal bir markette çalışıyorum ve tedarik süreci nedir çok iyi bilirim. Hızlı kargo ibaresi bulunan bir ürün nasıl aynı gün kargoya verilemiyor, hadi araya hafta sonu girdi diyelim ne demeye pazartesi günü verilemiyor ki bugün salı. Bu firmanın hizmet kalitesinden ve hızlı kargo diyerek müşterisini kandırmasından şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Şubat
  12:55

  Sayın Ümit B.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ILK-405-80944 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri