Hepsiburada.com Hızlı Kargo Ama Sekiz İş Günü!

Sipariş E. |

82**** siparişteki hızlı kargolu bir çamaşır makinesi tam 7 gün oldu ama gelmedi. Hatta gönderdik dedikleri firma yetkilisi (Horoz Lojistik Trabzon) " ben oraya teslim edeceğim dediğim tarihte gelmek zorunda değilim" diyor? Hepsiburada.com yetkilileri tüm mesajlarını kopyala yapıştır yaparak cevaplıyor. Kimsenin umurunda değil.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sipariş E.
  28 Temmuz
  20:47

  Ürünü ve siteden bir şey almayı istemiyorum taahhüt ettiğiniz gibi hızlı gönderi yapmadıız. Cuma günü alınan ürünü cumartesi kargoya vermek yerine pazartesi verdiniz. Ürün süper hızlı gönderi olduğu halde! Ayrıca ürünü gönderdiğiniz firma skimde bile değil tavrında! Satışı iptal edin. Ürünü firmadan geri isteyin.

 • 28 Temmuz
  16:37

  Sayın Habil İ.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde PFB-483-97754 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri