Soner S. Teşekkür Mesajı

Kargo kaynaklı olduğu söylendi ve 10 TL hediye çeki verildi. Maçta formayı giyemedim ama iade işleminide iptal ettim. İlginiz için teşekkürler.

Hepsiburada.com Hızlı Kargo Ama 2 Gün Sonra...

Soner S. |

29.08.2015'de Hepsiburada'dan Beşiktaş forması aldım. Ertesi gün kargo ibaresi olduğu için Hepsiburada.com'u tercih ettim. 100 TL'ye tamamlamak içinde yanına 1 adet biberon ekledim.
Ertesi gün kargo takip numarası geldi, sisteme girdiğimde tüm ürünleriniz kargoya verildi yazıyordu.
Bugün yani 01.09.2015'de tekrar SMS geldi ve siparişiniz kargoya verilmiştir yazıyordu.
Anlayacağınız bizim hızlı kargo yalan olmuş, bugün elimde olması gereken ve sırf bugün lazım diye aldığım ürün bugün daha ancak kargoya verilmiş.
Hızlı kargo yazıyorsanız gönderin, gönderemeyecek iseniz göndermeyin. Başka yerden almamıza da engel olarak mağdur etmeyin!

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Soner S.
  02 Eylül
  12:45

  Kargo kaynaklı olduğu söylendi ve 10 TL hediye çeki verildi. Maçta formayı giyemedim ama iade işleminide iptal ettim. İlginiz için teşekkürler.

 • 01 Eylül
  16:03

  Sayın Soner S.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JCQ-561-18247 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri