Hepsiburada.com Hızlı Gönderim Kargom Hala Gelmedi!

Tolga E. |

1 senedir alışverişi kestiğim yerden siteleri değişti diye belki kendileri de değişmiştir diye 1 sene sonra sipariş verdim ve ne saçmalıksa kendileri hala değişmemiş onu anladım. Enpara kartımla ödeme yapıyorum kredi kartıyla ödeme yaptınız diyor. Böyle bir gereksiz çalışanları mevcut ki 3D Secure ile ödeme yapıyorum güvenlik birimimiz kontrol edecek diyor.

24 saat kargo bugün teslimat ürünü 2 gündür çıkmadı. Bu şekil olacağını tahmin etmiştim, herkes değişir Hepsiburada.com asla değişmez, mağdur etmelere devam eder. 1 sene önce ürünlerimi eksik gönderdi diye alışveriş yapmayı kestim oradan, eğeri 400 TL falan idi tutarım önemi yok ama bu firma tam bir fiyasko!

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tolga E.
  22 Haziran
  13:14

  Bana buradan cevap ver Hepsiburada özelinden değil bugün ürünü göndericeksen eğer para iadesi istemiyorum.

 • 22 Haziran
  09:14

  Sayın Tolga E.

  İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan SGR-270-86191 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır.

  İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Tolga E.
  19 Haziran
  19:14

  Cevap: Değerli Müşterimiz,

  müşterilerimizin kredi kartı güvenliğini sağlamak amacı ile sadece kredi kartı siparişleri için banka onayı gerekmektedir.

  Onay süreci aşağıdaki şekilde işlemektedir:

  Banka Kredi Kartları güvenlik birimi gerekli durumlarda müşterilerimize bankada kayıtlı kişisel bilgilerinde bulunan sabit telefon numaralarından ulaşarak, siparişleri ile ilgili onayı alır ve bize iletir.

  Banka tarafından sipariş onayı sistemimize düştüğünde, siparişiniz hazırlanarak kargoya teslim edilir.

  2 iş gününü aşkın sürede onay alınamayan siparişlerde banka, müşterimize kendi sistemlerinde kayıtlı sabit telefon numaralarından ulaşamamıştır demektir ve müşterimizin bankadaki kişisel bilgilerini güncellemesi gerekmektedir.

  Bu süreç içerisinde siparişiniz için bankadan tarafımıza halen onay gelmediğinden, sizden bankanızı arayarak kişisel bilgilerinizi güncellemenizi ve bankanın kredi kartı güvenlik birimine, size en kısa sürede ulaşabilecekleri sabit bir telefon numarası vermenizi rica ederiz.

  Bilgilerinizi güncelledikten sonra dilerseniz siparişinizi bekleyebilir, dilerseniz ayrıntılı bilgi alabilmek için guvenlik@hepsiburada.com ve fraud@hepsiburada.com mail adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla.

  Sürekli aynı bu şekilde verdikleri cevap

 • Tolga E.
  19 Haziran
  19:11

  Bu firmadan ürün almakda bir çile iptal ettirmekde bir çile.

 • 19 Haziran
  15:58

  Sayın Tolga E.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SGR-270-86191 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri