Hepsiburada.com Hızlı Gönderide Olan Ürün Üçüncü Günü Hala Elime Geçmedi!

Eda Tercan T. |

28.06 tarihinde almış olduğum ürün pahalı olmasına rağmen diğer sitelerinden tercih etmememin nedeni hızlı gönderi seçeneğiydi. Ürünü satın alırken 3 saat içinde kargolanacak yazıyordu. Fakat bugün oldu hala elime geçmedi ürün. Bu süreçte müşteri hizmetlerini 4 kere aradım ve hepsinde 10 dakikaya yakın görüştüm, standart cevaplardan başka bir şey duymadım. Bu sabah 8:42'de yaptığım görüşmede E** isimli yetkiliye aktardılar, durumu izah ettim ve bugün bu işi çözeceğini akşama doğru kargo şirketinin şubesinden alabileceğimi söyledi ama gene yalan! Ürünü iade etmek istiyorum diyorum, olmaz diyorlar. Bayram sebebiyle başka adreste olacağım diyorum bari oraya yollayın mağdur etmeyin diyorum, illa ilk verdiğim adrese kargolanması gerekiyormuş, sonra diğer vereceğim adrese yollayabilirler, olmaz diyorlar! Tam bir fiyasko yaşattılar bana.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eda Tercan T.
  16 Temmuz
  23:34

  18. Gün oldu hala haber yok. Ne arayan, ne ozur dileyen... siparişimi iptal bile edemiyorum!

 • Eda Tercan T.
  13 Temmuz
  08:43

  15. gün oldu, hızlı gonderi olan bir urun 15 gündür alici in eline ulastirilmiyor, iptal da edilemiyor, neden mi Çünkü "kargo sirasina alindi" bilgisi olduğu için siparişi iptal edemiyorum, cakallikta son nokta! Ama 15 gündür "kargo sirasina alindi" mesajı var, ne güzel hizmet değil mi!

 • Eda Tercan T.
  10 Temmuz
  23:09

  12. Gün oldu hala standart cevaplarin dışında bir gelisme olmadı! Okuyanlar siz siz olun bu firmadan alışveriş yaparken bir daha düşünün!

 • 06 Temmuz
  10:56

  Sayın Eda T. T.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OZY-884-25100 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Eda Tercan T.
  05 Temmuz
  10:19

  28.06 tarihinden bu yana 6. gün ve hızlı gonderi anlayisina hayran kaldım bu firmanın... !

 • Eda Tercan T.
  02 Temmuz
  23:26

  46018425 nolu sipariş... 4. Gün oldu hala ürün kargoya verilmedi!

 • 02 Temmuz
  15:44

  Sayın Eda T. T.

  Talebiniz hakkında yardımcı olabilmemiz için sipariş numaranızı iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri