25 Kasım 2013

Hepsiburada.com Hızlı Gönderi Ürünün Teslimatını Geç Yapıyor!

Hepsiburada.com'dan 18 Kasım 2013 Pazartesi gecesi Samsung i9190 Galaxy S4 Mini cep telefonu siparişimi gerçekleştirdim. Süper hızlı gönderi onaylı gönderileceği bilgiler arasında mevcut. Siparişim 24 saat içerisinde kargoya verilmiş olabilir. Fakat cep telefonu elime 22 Kasım 2013 akşamı ulaştı.

Bu gecikmede teslimatla görevli olan kargo şirketi de hatalı olabilir. Bunu ben bilemiyorum. Fakat süper hızlı gönderi deyip müşterileri ikna etmede bir adım öne geçip, akabinde bu teslimat sürecinde gecikmelere sebebiyet verilmesi şirketinizin müşteri memnuniyeti noktasında eksikliği olduğunu göstermektedir.

Bu sıkıntılar benim ve çevremdeki insanların şirketinizden alışveriş yapma düşüncesini olumsuz etkilemektedir.

Ertuğrul 128 Okunma

Cevaplar

 • Ertuğrul 02 Aralık 2013

  HİÇ MEMNUN KALMADIM

 • Ertuğrul 29 Kasım 2013

  hepsiburada.com ekibinden kesinlikle hiç memnun kalmadım.

 • Ertuğrul 25 Kasım 2013

  Zaten siz 24 saat içerisinde kargoya vermemiş olsaydınız bu konu üzerine şikayetimi bildirirdim. Ben sonraki süreçten bahsediyorum. Tam da bu davranışlarınızdan ötürü zaten şikayetlerim. Vurdumduymaz tavırlar içerisinde süreci takip ediyorsunuz. Bu hizmeti sizin şirketiniz veriyorsa siparişin verildiği andan, siparişin teslim edildiği ana kadar geçen süreçten siz sorumlusunuz demektir.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi25 Kasım 2013

  Sayın Ertuğrul T, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön