07 Eylül 2013

Hepsiburada.com Hızlı Gönderi Olan Ürün Hala Gelmedi!

Hepsiburada.com'dan Trident Scart Mini Bissli Uydu Alıcısı hala 03.09.2013 tarihinde vermiş olduğum hızlı gönderi ürün hala teslim edilemedi. Ben bu ürünü sırf hızlı gönderi ürün diye aldım yanında başka ürün de satın almak istemedim. Sadece hızlı bir şekilde gelsin diye. Kargo adresine iş adresimi verdim.

Dün ve bugün saat 5'e kadar iş yerinde bekledim 2 gün de gelmedi. Araya Cumartesi Pazar girdi. Pazartesi de kargo şirketi ürünü akşam beşten sonra getirmek isterse yine alamayacağım. Hepsiburada.vom'a durumumu belirten bir mesaj attım ama bana kopyala yapıştır cevaplar atmakla yetindiler. Tek amaçları geçiştirmek. Ben uydu alıcı mı en kısa sürede istiyorum. Sıkıldım artık.

Sinan 76 Okunma

Cevaplar

  • Sinan 07 Eylül 2013

    Zahmet etmesinler gittim aldım kargomu. Birde orada beklettiler bir yarım saat. Bu hiç hoşuma gitmedi.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi07 Eylül 2013

    Sayın Sinan T, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön