Hepsiburada.com Hızlı Gönderi Diye Yanıltıyor.

Sabri S. |

Biliyorum ki bana otomatik bir mesaj gönderilecektir ama olsun gönderilen mesaja riayet etmemenizi rica ediyorum. İnternet sitelerini dolaşarak alacağım bisiklete karar verdim ve aynı tür ve modeldeki bisikletlerin diğer bazı sitelerde daha ucuz olmasına rağmen Hepsiburada.com yazan ve güvenli olacağını düşündüğüm siteden almaya karar verdim.

Hepsiburada sitesinde hızlı kargo, 3 iş günü içerisinde kargo vs. yazıları görünce 3-5 lira farkı aramadan Hepsiburada.com isimli siteden 09.08.2014 tarihinde bisikleti satın aldım. Sitede yazan tahmini kargoya verilme süresi 15.08.2014 tarihi yazması ile ilk şoku atlattım. Bugün Hepsiburada.com'u aradığımda şikayet alacaklarmışta falan da filanda.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ağustos
  14:58

  Sayın Vehbi A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde DCR-513-78132 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri