Hepsiburada.com Hızlı Gönderi Diye Yanıltıyor.

Şafak U. |

13.07.2014 günü "24 saat hızlı gönderi" klima siparişi verdim ve hala daha bana ulaşmadı. Şikayetlere bakılırsa bir süre daha ulaşmayacak. Keşke buraya girip daha önce okusaydım, beyaz eşya gibi büyük ürünleri gönderdikleri yeni lojistik firması tam bir fiyasko.

Müşteri temsilcisi bilgi veremiyor, lojistik firmasına arıyorsunuz ulaşamıyorsunuz. Yıllardır kullanırım Hepsiburada.com , eski bir çalışanıyım, onlarca küçük büyük alışverişim var, ilk defa böyle problem yaşıyorum ve ilk defa artık kullanmamaya karar verdim. Yarın da sipariş gelmezse iptal edeceğim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şafak U.
  21 Temmuz
  15:27

  Herhangi bir şekilde, Tezel lojistik ile muhatap olacağınız hiçbir ürünü almamanızı tavsiye ederim. Onun dışında iyidir hepsiburada.

 • Şafak U.
  18 Temmuz
  16:01

  Merhaba, klima az önce teslim edildi. Fakat şikayetim devam ediyor. Konuşmaktan, saygıdan habersiz teslimatçıları olan bu lojistik firmasıyla gelecek herhangi bir ürünü almayınız. Üstelik, ürünü evin içine sanki yastık atar gibi fırlattılar. Napiyorsunuz deyince de , daha ne yapalım diyorlar. Olacak iş değil. Koskoca hepsiburada bu firmaya mı düştü.

 • 18 Temmuz
  10:57

  Sayın Şafak U,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YIF-110-53426 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri