18 Temmuz 2014

Hepsiburada.com Hızlı Gönderi Diye Yanıltıyor.

13.07.2014 günü "24 saat hızlı gönderi" klima siparişi verdim ve hala daha bana ulaşmadı. Şikayetlere bakılırsa bir süre daha ulaşmayacak. Keşke buraya girip daha önce okusaydım, beyaz eşya gibi büyük ürünleri gönderdikleri yeni lojistik firması tam bir fiyasko.

Müşteri temsilcisi bilgi veremiyor, lojistik firmasına arıyorsunuz ulaşamıyorsunuz. Yıllardır kullanırım Hepsiburada.com , eski bir çalışanıyım, onlarca küçük büyük alışverişim var, ilk defa böyle problem yaşıyorum ve ilk defa artık kullanmamaya karar verdim. Yarın da sipariş gelmezse iptal edeceğim.

Şafak 301 Okunma

Cevaplar

  • Şafak21 Temmuz 2014

    Herhangi bir şekilde, Tezel lojistik ile muhatap olacağınız hiçbir ürünü almamanızı tavsiye ederim. Onun dışında iyidir hepsiburada.

  • Şafak18 Temmuz 2014

    Merhaba, klima az önce teslim edildi. Fakat şikayetim devam ediyor. Konuşmaktan, saygıdan habersiz teslimatçıları olan bu lojistik firmasıyla gelecek herhangi bir ürünü almayınız. Üstelik, ürünü evin içine sanki yastık atar gibi fırlattılar. Napiyorsunuz deyince de , daha ne yapalım diyorlar. Olacak iş değil. Koskoca hepsiburada bu firmaya mı düştü.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi18 Temmuz 2014

    Sayın Şafak U, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YIF-110-53426 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön