Hepsiburada.com Hızlı Gönderi.

Samet K. |

Hızlı gönderi işaretlenmiş bir üründe, cuma günü sipariş vererek elime cumartesi ulaşması için (evde olduğumdan) sipariş verdim ancak Hepsiburada.com ürünü o gün göndermediği gibi herhangi bir geri dönüş yapmadı ve pazartesi elimde olacak şekilde kargolama yapmıştır. Ürün ebat olarak büyük olduğu için iş yerime sipariş veremedim, mesai saatleri içinde teslimat yapıldığı için teslim alamadım.

Etiketler :

Geç Teslimat Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Samet K.
  12 Temmuz
  16:09

  Herhangi bir çözüme kavuşturulmamıştır kendi imkanlarımla ücret ödediğim kargoyu almaya gitmiş bulunmaktayım hızlı gönderilere dikkat ediniz firma ilgisiz kalmaktadır ve üstüne halen bu durumu savunmaktadırlar.

 • 12 Temmuz
  15:53

  Sayın Samet K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde UVW-610-27741 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri