Hepsiburada.com Hiçbir Hizmet Sunmayan 'Müşteri Hizmetleri'

Ferhat K. |

Dün aldığım ürünün satıcısı Hepsiburada dışından bir firmaydı. Firmayı arayıp ürünü elden teslim alabilir miyim dedim. Hepsiburada'yı ararsanız ve onlar alın derse alabilirsiniz dedi. Ben de bugün 17:30 dolaylarında aradım ve bana aynen. "Gidip alabilirsiniz" dediler. Kalktım geldim satıcıya almaya. Satıcı bana haber verilmedi dedi. Aradım yarım saat telefonda derdime bir kez daha çözüm aradım ama nafile. Toplamda 3 saatimi harcadım. Bir daha Hepsiburada bir şeyi bedava satsa almam. Bu kadar müşterisini mağdur eden. Çözüm üretmek bir yana, hayır yapamayız, hayır edemeyiz, prosedür böyle demekten başka bir şey bilmeyen bir yer.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Haziran
  14:17

  Sayın Ferhat K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OVL-501-10449 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri