Hepsiburada.com Herkes Birbirine Yönlendiriyor.

Yunus Emre Ş. |

Hepsiburada.com'dan aldığım 0 telefonun kutusu açık geldi. Bu durumu bildirmek ve hakkımı aramak için hepsiburada.com'u aradığımda yetkili bir muhatapla karşılaşamadım. Ürünün sıfırı ile değiştirilmesi için müşteri hizmetlerini arayarak talepte bulundum, adıma form dolduruldu fakat hala bir dönüş yapılmadı. Müşteri hizmetlerini aradığımda bununla ilgili bilgisi olan olmadığı gibi yeniden site üzerinden form doldurmamı söylediler.

Ürünümün en kısa süre içerisinde, sitede yer aldığı gibi 0 olan bir ürün ile değiştirilmesini istiyorum. Para iadesi talep etmiyorum. Ürünü geri yollayabilmem için gereken kargo kodunun bir an önce tarafıma verilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Paketleme/Kolileme Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Haziran
  09:36

  Sayın Yunus Emre Ş,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde DDI-531-53477 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri