Hepsiburada.com Hem Anlık Fiyat Düşüşlerinde Hem de Kargoya Verme Süresinde Müşteriyi Mağdur Ediyor.

Cem D. |

Siparişi 15:20'de verdim. Aynı gün kargoda diye belirtmelerine rağmen, kargo işlemlerine başlandı aldatmacası ile Yurtiçi Kargo'ya irsaliye edilmemiş mesai bitti ve siparişi kargoya vermedi. Ayrıca ürünü aldıktan 1-1,5 saat sonra fiyatı 30 TL düştü. Konuyla ilgili yardımcı olmalarını ve mağduriyetimin giderilmesini istedim ama olumsuz yanıt aldım. Siparişimi kargoya vermedikleri gibi bir de utanmadan anlık fiyat düşüşlerinden kendilerine kâr sağlıyorlar. Ürün tarafıma geldiğinde derhal iade edeceğim.Hepsiburada güven vermiyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Fiyat-Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cem D.
  02 Haziran
  15:26

  Tabi ki sipariş tarafıma ulaştığı anda hemen iade edeceğim. Müşteriyi enayi yerine koyan zihniyetiniz devam ettiği sürece hep böyle olacak. Ürünü kargoya niçin geç verdiğinizi bile açıklamaktan kaçınan umursamaz tavrınızla zaten ne olduğunuz belli

 • 02 Haziran
  14:43

  Sayın Cem D.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SFX-501-36826 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Cem D.
  02 Haziran
  11:09

  Siparişimin kargoya teslim tarihi: 02.06.2016 saat 09:49 olarak tarafıma bildirildi. Bu da sizin siparişimi kargoya dün itibariyle vermeniz gerekirken, ancak bugün verdiğinizi ve aynı gün kargoda sözünüzün tamamen aldatmaca olduğunun kanıtıdır...