Hepsiburada.com Hediye Verdiği Ürünleri Tedarik Edemedi.

Tahsin Kürşat Ş. |

20.12.2014 de sitenizden aldığım Samsung Galaxy Tab s ürününün hediyesi olan Samsung 10.5" Titanyum Tablet Kılıfını ve Samsung 32gb Micro sd adaptörü tedarik edemediğiniz için 25 gündür hala beni bekletiyorsunuz. Talebim şudur. Tedarik edemediğiniz Samsung ef-bt800bsegww 10.5" Titanyum Tablet Kılıfını, bS43252 stok kodlu Samsung ef-bt800bregww 10.5" Kırmızı Tablet Kılıfı ile değiştirmenizi ve diğer tedarik edemediğiniz ürün olan Samsung mb-mp32da/tr 32gb micro sd' yi stok kodu fthfzkngstn32gmbly olan Kingston 32gb Micro sd Class 10 Sd USB adaptör Kit Hafıza Kartı mbly10g2/32gb ile değiştirmek istiyorum. En kısa sürede mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tahsin Kürşat Ş.
  19 Ocak
  14:32

  Öncelikle şikayetvar.com a çok teşekkür ediyorum. şikayetimi bildirdiğimin ertesi günü hepsiburada.com benimle iletişime geçti ve sorunumu çözümlediler. umarım bundan sonra böyle problemler yaşamayız. tekrar hepsiburada.com dan alışveriş yaparmıyım bilemiyorum.

 • 14 Ocak
  15:02

  Sayın Tahsin Kürşat Ş.

  İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan OPH-439-29740 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır.

  İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri