Hepsiburada.com Hediye Ürünümü Teslim Etmiyorlar.

Bahadir İ. |

07.07.2016 tarihinde Canon pixma mG3 550wh ürününü satın aldığımda ilan
içeriğinde ''Canon yazıcı veya kartuş alanlara 1 yıllık panda antivirüs
pro üyeliği hediye'' şeklinde açıkça yazıyordu. Siparişimi verdim
teslim aldım ama antivirüs yoktu yanında. Bende 13.07.2016 tarihinde
Hepsiburada.com müşteri hizmetlerine başvurdum. Lakin müşteri
hizmetleride işin içinden çıkamamış olacak ki bana bugün hediye antivirüs
programı yanında yoktur diye cevap verildi. Sonra baktım yazıcı ilanının
içeriğini değiştirmişler hemen. Koskoca Hepsiburada.com'un hak edilen
bir hediyeyi vermemek adına sonradan müşteriyi yanıltmak adına değişik yollara tenezzül etmesi çok şaşırttı beni. Bende ürünü aldığım andaki ekran çıktıları var. Bildiğim tüm ortamlarda bunu belirtip
şikayet edeceğim. Hepsiburada.com olarak sizi kınıyorum. Hak ettiğim hediye ürünü vermediniz. Sizden hediye ürünümü istiyorum! Sorunu çözün.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hediye Çeki / Kupon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bahadir İ.
  14 Temmuz
  16:36

  Hepsiburada.com müşteri hizmetleri ile ilk telefonla görüştüğümde hediye ürün olduğunu tespit ettikleri için kayıt oluşturdular. Ama bugün ne hikmetse çözüm üretemediğiniz için ilanı değiştirdiniz ve bana yanında hediye ürün yoktu diyorsunuz. Hediye ürünü vermemek adına müşteriyi yanıltmak adına her şeyi yapmışsınız, ben hayal görmedim ilk kaydı oluşturan müşteri temsilciside hayal görmüyordu sanırım. Benim aldığım ürünün yanında hediye ürün olarak 1 senelik panda antivirüs pro hediyesi vardı. Koskoca yazıyordu Canon kartuş ya da yazıcı alana hediye diye. Şimdi şayet amacınız bu hediyeyi vermemek ve üzerine yatmaksa Hepsiburada.com. U ayakta alkışlamak lazım bu kadar alçalabildiği için... Yazık.

 • 14 Temmuz
  16:14

  Sayın Bahadır İ.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MVB-904-32856 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri