06 Kasım 2013

Hepsiburada.com Hediye Ürünü Göndermedi!

16. 09. 2013 tarihinde 3 adet prima Premıum bebek bezi siparişi verdim ürünün yanında 1adet ıslak mendil hediyesi vardı. Siparişim teslimatı sırasında baktığımda hediyelerin gönderilmediğini fark edip müşteri hizmetlerini arayıp talep oluşturdum, firma tarafından eksik gönderilen ürünler kabul edilmedi. Hepsiburada.com mağduriyetim giderilmedi .

22. 10. 2013 tarihinde 55585031 no lu sipariş kodu ile aynı ürünü 4 adet olarak tekrar sipariş verdim ve yine aynı sorunla karşılaştım ve hala çözümlenmiş değil, siparişlerin hediyesi olan 7 adet ıslak mendilin tarafıma gönderilmesini istiyorum.

Nihat 50 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi07 Kasım 2013

    Sayın Nihat T, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön