10 Eylül 2013

Hepsiburada.com Hediye Ürünü Göndermedi!

"Fairy Platinium Bulaşık Makinesi Kapsülü, 70 adet" adlı ürünün hediyesi olan ürün kargo ile elime ulaşmadı. Bu konuyu Hepsiburada.com'a mesaj yoluyla bildirdim. Eksik ürün işlemi yapmam istendi.

Tüm işlemleri defalarca yaptırmalarına rağmen hediye ürünüm elime ulaşmadı. En sonunda da ürünün sayfasından hediye olarak sözü edilen ürünün kaldırıldığını farkettim. Yani bir nevi yanıltılma gibi bir durum.

Yıllardır alışveriş yaptığım Hepsiburada.com'dan şikayetçiyim! Hediye ürünüm elime ulaşmadı ve yeterli çözüm sağlanmadı. Gerekenin yapılmasını rica ediyorum.

Tuğçe 49 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Tuğçe A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada.com Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Tuğçe A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön