10 Eylül 2013

Hepsiburada.com Hediye Ürünlerin Arızalanma Durumu!

Hepsiburada.com dan aldığım Tablet PC yanında hediye edilen minicopter arızalandı. Fakat hediye ürün olduğu gerekçesi sürülerek ilgilenilmedi. Hediye diye başka bir üründen bizi çeviren bir ürünü alıp, hediye ürün arızasında yapabilecek bir şeyin olmaması tamamen bir eksikliktir diye düşünüyorum.

Muhammet 44 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet16 Eylül 2013

    normalde hepsiburada.com dan yaptığım alışverişlerde memnun kaldım fakat hediye ürün arızası konusundaki tutumları beni çok şaşırttı.. hediye ürünü var diye hiç bir ürünlerine yönelmem bu saatten sonra söz konusu olmayacaktır.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Muhammet Enes Ç, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve kısa süre içerisinde sonuçlandırılması sağlanacak, süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön